CENTRUM OGRODNICZE

KWIACIARNIA

EL - JAN

POWRÓT DO ARTYKUŁÓW

07 kwietnia 2021

Dekorowanie kościoła na ślub

Wiele mówi się o dekoracji sal weselnych, podczas gdy zdecydowana większość ślubów w Polsce odbywa się najpierw w kościele – który również musi być odpowiednio przystrojony na tę uroczystość. To tutaj zbierają się goście i to tutaj odbywa się najważniejsza część całej ceremonii, czyli złożenie przysięgi małżeńskiej. Godny i dopasowany do charakteru małżonków wystrój świątyni stanowi istotny składnik pierwszego wrażenia wywartego na gościach.

Ślub pełen kwiatów

Gdy myślimy o dekoracjach ślubnych, na myśl przychodzą nam przede wszystkim kwiaty. I słusznie – ślub oraz wesele bez kwiatów symbolizujących energię, młodość, rozkwit i nowe życie jest po prostu niepełny. Kwiaty powinny towarzyszyć nam przez cały wyjątkowy dzień ślubu. Stanowią niezwykle istotny element ceremonii i muszą zostać dostarczone oraz rozłożone przez prawdziwego profesjonalistę. Spójrzmy prawdzie w oczy: większość z nas ślub weźmie raz w życiu, podczas gdy dla florystki czy florysty dekoracja kościoła czy sali weselnej to codzienność, w której doskonale się odnajduje. Umiejętności szlifowane od lat, obeznanie w najnowszych trendach, skarbnica wiedzy i fachowych porad – tym właśnie powinien być dla nas pracownik kwiaciarni, z którym będziemy kontaktować się w sprawie dekoracji ślubnych. 

Sposoby na udekorowanie kościoła na ślub

Kwiaty w kościele podczas ślubu mogą znajdować się dosłownie wszędzie – choć oczywiście nie warto w tym względzie przesadzać. Ciekawą formą ich umiejscowienia są na pewno ławki, na których możemy umieścić kompozycje w formie stroików. Po kwiatach będzie także stąpać Para Młoda – płatki rozrzucone po czerwonym dywanie są nieodzownym elementem każdego efektownego ślubu. Mało popularną, ale także godną rozważenia opcją jest łuk kwiatowy, przez który Państwo Młodzi przejdą, zmierzając w kierunku ołtarza czy wychodząc z kościoła.

 

 

dekoracje kościoła na ślub
obsługa najmu

607 533 234

Grottgera 2A, Świebodzin

 Kwiaciarnia | Centrum Ogrodnicze El - Jan

info@el-jan.pl

 Kwiaciarnia | Centrum Ogrodnicze El - Jan
 Kwiaciarnia | Centrum Ogrodnicze El - Jan

601 572 648

 Kwiaciarnia | Centrum Ogrodnicze El - Jan
 Kwiaciarnia | Centrum Ogrodnicze El - Jan

info@el-jan.pl

607 533 234

601 572 648

Wszystkie artykuły

BLOG

 Kwiaciarnia | Centrum Ogrodnicze El - Jan

PRZYDATNE LINKI

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Florystyka okolicznościowa

Centrum Ogrodnicze

Florystyka pogrzebowa

Dekoracje samochodów

Dekoracje kościołów

Dekoracje sal weselnych

O firmie

KONTAKT