CENTRUM OGRODNICZE

KWIACIARNIA

EL - JAN

POWRÓT DO ARTYKUŁÓW

09 marca 2021

Dekorowanie sali weselnej – o czym trzeba pamiętać?

Ślub i wesele dla każdej pary młodej jest ogromnym wydarzeniem wymagającym skrupulatnych przygotowań. Samo udekorowanie sali weselnej może okazać się nie lada wyzwaniem. Oczywiście najprościej jest wybrać taką salę, która będzie ozdobą sama w sobie. Jednak często z różnych przyczyn nie jest to możliwe. Dlatego ślubne dekoracje sal weselnych potrafią zdziałać cuda.

Szczegóły mają duże znaczenie

Pewnie większości wydaje się, że na dodatki nikt nie zwraca uwagi, jednak prawda jest zupełnie inna. To właśnie drobiazgi takie, jak upominki dla gości, materiał serwetek, a także wybrana zastawa stołowa nadają charakteru i mają ogromny wpływ na końcowy wygląd każdej sali weselnej. Dobranie ich w odpowiedni sposób pod względem kolorystycznym i gatunkowym przyciąga wzrok gości w pierwszej kolejności. Większość drobnych dodatków weselnych znajduje się na stołach dla gości. Dobrze jest postarać się o odpowiednią bazę do tych ozdób, którą będzie śnieżnobiały obrus. Nadaje on elegancji i podniosłości całemu wydarzeniu, a także sprawia, że stoły wyglądają schludnie i zachęcająco.

Na stołach można umieścić dodatki ślubne różnego rodzaju. Przede wszystkim przy każdym miejscu dla gości powinny znaleźć się winietki ślubne. Dobrze jest przygotować je w harmonii kolorystycznej z zaproszeniami. Coraz częściej para młoda zostawia gościom drobny upominek, którego odpowiednia forma również zdobi każdy stół. Mogą to być popularne pudełeczka ze słodkościami, podziękowanie w postaci magnesu na lodówkę z wyjątkowym napisem lub mała buteleczka domowej nalewki. Kolejnym niepozornym dodatkiem są oczywiście serwetki.  Element, na który niby nikt nie zwraca uwagi jednak odpowiedniej jakości materiał, kolor oraz motyw złożenia sprawią, ze stanie się ona ozdobą. Ostatnim i chyba najważniejszym elementem zdobiącym każdy stół są kwiaty. Swoim wyglądem powinny nawiązywać do charakteru bukietu panny młodej. Dzięki temu zachowana zostanie spójność ozdób. Bukiety ślubne mogą być umieszczone w wysokich, smukłych wazonach, dzięki czemu zaoszczędzi się odrobinę miejsca na stole.

Dekoracje sali weselnej

Dekoracje sali weselnej, na które warto zwrócić uwagę poza stołami to przede wszystkim krzesła. Jeśli sala weselna nie posiada ładnych siedzeń warto zastosować pokrowce na krzesła. Staną się one nie tylko eleganckie, ale dzięki zastosowaniu dużej ilości materiału na sali zrobi się przytulniej. Można je dodatkowo przyozdobić motywem z kwiatów lub wstążką.

Każda sala weselna posiada swój oryginalny i wyjątkowy klimat. Jeśli wybrane miejsce jest uniwersalne warto nadać mu charakteru za pomocą różnego rodzaju dodatków. Kompozycje kwiatowe, ozdoby z balonów oraz oryginalne upięcia z tkanin, które oferuje firma El - Jan, z pewnością sprawią, że wnętrze stanie się wyjątkowe i dostosowane do wybranego motywu przewodniego imprezy.

 

 

 

dekoracje sal weselnych
obsługa wynajmu

607 533 234

Grottgera 2A, Świebodzin

 Kwiaciarnia | Centrum Ogrodnicze El - Jan

info@el-jan.pl

 Kwiaciarnia | Centrum Ogrodnicze El - Jan
 Kwiaciarnia | Centrum Ogrodnicze El - Jan

601 572 648

 Kwiaciarnia | Centrum Ogrodnicze El - Jan
 Kwiaciarnia | Centrum Ogrodnicze El - Jan

info@el-jan.pl

607 533 234

601 572 648

Wszystkie artykuły

BLOG

 Kwiaciarnia | Centrum Ogrodnicze El - Jan

PRZYDATNE LINKI

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Florystyka okolicznościowa

Centrum Ogrodnicze

Florystyka pogrzebowa

Dekoracje samochodów

Dekoracje kościołów

Dekoracje sal weselnych

O firmie

KONTAKT